Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едно шише 1 л со коктели на Дневни оригинални крвави Марија мешавина. Вкусен крвав коктел миксер Мери, кој е направен со 100% сок од домати и со вистинските зачини кои му даваат стабилен вкус. Истурете го коктелот пијалок измешајте во чаша или шејкер со вашиот дух на избор и какви било други состојки. Дневните коктели Крвавата Мери Микс е совршен миксер, и може да се ужива во мешан со вода или клупска сода за безалкохолен пијалок. Прецизноста, лесното испуштено ви помага да направите совршен коктел секој пат. Оваа мешавина од коктел не содржи алкохол. Дневните коктели Оригиналниот крвав Мери Микс е сертифициран кошер, стабилен без глутен и полица.