Врвот на резервоарот за ракери на Јогалијски жени
  • Ново

Врвот на резервоарот за ракери на Јогалијски жени

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Освојувајте го тренингот во стил со овој резервоар за тркачки бек од јогалистичката. Направено е од мешавина од 94% полиестер и 6% спандекс за да се обезбеди максимална изведба додека одржува удобност. Должината и дизајнот на Racerback го прави овој врвен разноврсен, давајќи ви избор да го носите сам или да ја поставите со кошула или јакна. Материјал : 94% полиестер 6% спандекс. Грижа : Машинско миење. Земја на потекло : Направено во Виетнам. Големина : Моделот носи мала големина. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Ракави : Ништо. Затворање : Повлечете го затворањето. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Racerback, исечени, различни бои.