Crocs Toddler & Kids Classic наредени сандали за затнување, големини 11-5
  • Ново

Crocs Toddler & Kids Classic наредени сандали за затнување, големини 11-5

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е иконскиот затнување што започна со удобна револуција низ целиот свет и шармирани деца насекаде, сега достапно во наредено издание на ладно време во кое има графики со вратоврска, тие функционираат одлично како пријатни влечки во затворено, но ќе ги задржат и нозете топли и надвор. Плус, тие можат да додадат привлечност од ibиббиц за да ги направат свои. Крос класичните затнувачи нудат лесна удобност, боја за секоја личност и потсетник за деца од сите возрасти да излезат и да играат. Легендарниот Croslite ™ Амортизирање на пена нуди целодневна удобност и поддршка . ленти за потпетици на потпетици. Портите за вентилација го подобруваат протокот на воздух. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Популарно наречен затнување сега во цели димензии. пловни. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.