Гонет Хил Фарм 2-ФТ. Аниматорски стои вампир реквизит со блескави црвени очи
  • Ново

Гонет Хил Фарм 2-ФТ. Аниматорски стои вампир реквизит со блескави црвени очи

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Плаши се! Бидете многу плашете се од тревникот на тревникот на мртвите во Хаун Хил Фарм. Овие суштества што кршат крв сигурно ќе ги заплашат сите трик-или-лекари, соработници или клиенти. Beверот, вампирот што стои, изгледа заедно во црниот костум, но лицето му е извртено во грицкање како што треба да касне некого, правејќи го да изгледа застрашувачко. Кога бил допрен, тој навистина оживува со блескави црвени очи и движења на горниот дел од телото. Тој може да се слушне насилно како растат и да се грицка пред да зборува вознемирувачки потколеници на неговиот вампиричен јазик. Може да се обидете да ја задржите вашата далечина, но astверот е секогаш во потрага по свежа крв. Плажи се : Бидете многу плашете се од тревникот на тревникот на мртвите во Хант Хил Фарм. Beверот, вампирот што стои, изгледа заедно во црниот костум, но лицето му е извртено во грицкање како што треба да касне некого, правејќи го да изгледа застрашувачко. Може да се обидете да ја задржите вашата далечина, но astверот е секогаш во потрага по свежа крв . анимирана реквизит : 2-метри. Стоечкиот вампир е совршен за затворен и покриен дисплеј на отворено. Совршено празничен декор на Ноќта на вештерките е лесен и лесен за движење. Мултифункционален реквизит : Вампир прави звук, потези и има светлосни очи. Ставете го на тремот, во ходникот или во вашата прогонувана куќа . Активиран допир : Кога е допрена, тој навистина оживува со блескави црвени очи и горните движења на телото. Тој може да се слушне насилно како растат и да се грицка пред да зборува вознемирувачки инканти на неговиот вампиричен јазик . Батерија управува : Батерии управувана за удобно поставување (3 АА батерии не се вклучени) . Тревник на мртвата колекција од Хаун Хил Фарм. 2-метри. стои вампир за затворен и покриен приказ на отворено. Beверот е активиран со допир - позитивно движење на рацете и горниот дел од телото. Звуците вклучуваат лоза, snarls и вампириски поттикнувања. Носејќи црн костум и чевли, неговите плашливи предводени очи светкаат црвени. Ставете го на тремот, во ходникот или во вашата прогонувана куќа. Совршено празничен декор на Ноќта на вештерките е лесен и лесен за движење. Работи за батерија за удобно поставување (3 батерии АА не се вклучени). Ткаенина : полиестер, латекс и полипропилен. 1-годишна ограничена гаранција.