Lynnyrd Skynyrd Men & Big Graphic Tee Burtions, големини S-3XL, маици за мажи во бенд
  • Ново

Lynnyrd Skynyrd Men & Big Graphic Tee Burtions, големини S-3XL, маици за мажи во бенд

DEN 191.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ажурирајте ја вашата музичка колекција со оваа графичка маица Lynyrd Skynyrd. Оваа удобна графичка мета, во која има мек дизајн на памук со опуштено вклопување е совршен додаток на вашата класична колекција на маици и сигурно ќе биде во постојана ротација. врвот на ракавот. Совршено за собири за викенд, оваа маица лесно го наслови вашиот изглед за викенд и е направена во мека ткаенина од памук. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Кратки ракави. Удобно вклопување. Контраст графички принт. Официјално лиценцирана облека од Линирд Скинирд. 100% памучен состав. Машина за перење. Lynyrd Skynyrd, сите права се задржани.