Женски зашилени пети кожни ласерски ласерски исечени лекари со потпетици
  • Ново

Женски зашилени пети кожни ласерски ласерски исечени лекари со потпетици

DEN 335.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влезете во шик изглед со ласерски чевли за лежери од Brinley Co. Овие чевли имаат трајни горе со текстура на ласер. Стилот на влечење на Лофер создава удобен дизајн и зашилени прсти и наредени потпетици го комплетираат изгледот. Овие чевли со лопари се направени со кожена кожа и човечки материјали. На дизајнот е истакната зашилена пети. Висина/тип на пета : 1,1 "наречен блок. Платформа Висина : 0,50" Платформа. Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен материјал : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Горниот/надворешниот материјал : Faux кожа/изработена од човекот. Сите мерења се приближни и може да се разликуваат по големина.