Слупел дома декор печатено животно врамено уметничко печатење
  • Ново

Слупел дома декор печатено животно врамено уметничко печатење

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,50 инчи, за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 24 x 1,5 x 30 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Марк Аланте.