Крајната маса на Вилдон на отворено
  • Ново

Крајната маса на Вилдон на отворено

DEN 799.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заокружете лесен стил. Оваа тркалезна крајна маса носи живот на отворено. Стаклениот врв прави непречена транзиција кон црниот метал, тивко истакнувајќи го современиот дизајн. Трансформирајте го вашиот двор за кафе за две, или да се развивате секоја вечер,-оваа стакло-врвна маса создава повеќе простор за живеење за вашиот двор. Крајната маса на Вилдон на отворено.