Издание за машка чапови за патики, 6-пакувања
  • Ново

Издание за машка чапови за патики, 6-пакувања

DEN 239.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Облечете ги вашите основи со овој 6-пакет чорапи што ги балансираат технологиите за потписи со стандардни отпечатоци. Засилените прсти на потписот додаваат цртичка на луксузно злато и доза на тврда занаетчиство. Системот за управување со влага на Aquafx се чувствува кул под нозете додека допир на спандекс се формира на ногата, давајќи им на овие основи совршено од ден на ден. 83% рециклиран полиестер, 15% полиестер, 2% спандекс. Машинско миење. Увезено. Рециклирано поли тело, поли спандекс. Дизајнирано во Чарлстон, СЦ. Вклучува шест пара чорапи. Удобно одговара на големини на чевли 6-12,5. Perfect Fit Spandex, Управување со влага на Aquafx, поддршка за лак.