Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кабел Belkin 7-Foot CAT6 Ethernet : Должина на кабелот за технички информации 7ft. Број на конектори 2. Детали за конекторот 1 x RJ -45 машки IEEE 802.3 - мрежа. 1 x RJ -45 машки IEEE 802.3 - мрежа. Конектори 1 x RJ-45. 1 x RJ-45. Одделение/рејтинг/специфики 50-микрони конектори позлатени. Диригент бакар. Јакна ПВЦ. Компјутер за поддршка на платформата. Физички карактеристики црна боја. Димензии на превозот 3,00-инчен висина x 4,00-инчен ширина x 11,00-инчен длабочина. Тежина 0,20 lb. Тежина на испорака 0.20 lb. Различни дополнителни информации тестирани. Калапите без прицврстување ја штитат чешмата RJ45 од оштетување за време на инсталацијата. Способни за подобрување на загубата на поврат во тековната мрежа за 40%. Внатрешната лента за оптоварување гарантира точно позиционирање на парови и конзистентни високи перформанси. Конфигурација на влечење со 2 реда за контрола на вкрстено разговор при хипер-фреквенција. Сертификати и стандарди EIA/TIA-568.