Покај на експресниот патика на машката експрес во Оксфорд
  • Ново

Покај на експресниот патика на машката експрес во Оксфорд

DEN 448.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доставување на стилизирање на наследството Лугц, направете го вашиот изглед веднаш класик со машка експресна патика. Совршен спој на класичен и кул, оваа ретро-инспирирана атлетска патика има обичен горен дел со перфорирани детали, куки за брзина и класичен хардвер Lugz. Подготвена влошка. TPR Outsole. Поставата за дишење. Подготвена јака и јазик.