Персонализирана ознака за кучиња - Име, рамка и икона ознака за кучиња за домашни миленици - гравливи ознаки за домашни миленици за мачки и кучиња - мала средна голем
  • Ново

Персонализирана ознака за кучиња - Име, рамка и икона ознака за кучиња за домашни миленици - гравливи ознаки

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте си чувство на безбедност ако вашето домашно милениче случајно се изгуби. Со додавање на персонализирана ознака за миленичиња за домашно милениче на јаката на вашето домашно милениче, гарантира поголема шанса вашето домашно милениче да се врати дома. Ознаката за миленичиња може да биде врежана од обете страни со бесконечни комбинации. Персонализирајте ја ознаката за лична карта на вашето домашно милениче со името на миленичето, прекарот за миленичиња, името на сопственикот, бројот за контакт со итни случаи или домашната адреса. Ознаките за ИД за миленичиња се изработени од висококвалитетно хируршко одделение не'рѓосувачки челик кој нема да 'рѓа, избледи или оксидира со текот на времето. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Боја : злато. Големина : 25мм. Персонализирајте ја ознаката за кучиња со најразлични фонтови за прилагодување Црна кадифена торбичка.