Одлична вредност зелени и розови шеќери, 2. мл
  • Ново

Одлична вредност зелени и розови шеќери, 2. мл

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлична вредност Зелените и розовите шеќери се сјајни шеќери за јадење кои обезбедуваат совршен конечен допир на вашите печени третмани. Овие јасни, искривени и шарени шеќери кои ќе додадат осветленост и украсување на вашите прехранбени производи. Посипете малку на врвот на ледените колачи, кекси, колачиња, сладолед или други добрите за декорација. Овој пакет доаѓа со шеќери во зелени и розови бои во две различни ќелии на теглата. Овие прекрасни шеќери од голема вредност се задолжителни во вашата кујна и тие ќе ги однесат вашите десерти на следното ниво со додавање на малку забава и возбуда. Производите за голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за потрошувачка на намирници и домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност зелени и розови шеќери : шеќери во зелени и розови бои. Содржи обоени шеќери во две одделни ќелии. Идеално за употреба како топинг на десерти како кекси, сладоледи, крофни, кафеави и многу повеќе. Достапна во тегла што може да се врати со индивидуални клетки. Нето тежина 2,96 мл.