Париз женски плус големина со долга палто со аспиратор со аспиратор
  • Ново

Париз женски плус големина со долга палто со аспиратор со аспиратор

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете на студ! И, зошто да не кога можете да се спуштите во стил? Долгиот палто на BCBG Париз го одржува класичен со ватирана шема и прицврстена аспиратор. Опуштено и лесно да се обложи над вашиот OOTD, ова палто има и затегнат половината за да можете да создадете вклопување што е тотално женствено и ласкаво. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Тежина : Тешка категорија. Должина : ¾ должина; хитови веднаш над коленото. Јака : стојат јака од пуфта; прикачен аспиратор со затворање на привремено. Затворање : Zip Front со Snap Placket. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни џебови за размавта. Карактеристики : Затегната половината за прилагодливо, женско вклопување; ватирана шема. Долг палто со качулка за жени со плус големина од BCBG Париз.