Дерек срце тропски празник што одговара на семејни Божиќни пижами, новороденче, за спиење, големини на новороденчиња
  • Ново

Дерек срце тропски празник што одговара на семејни Божиќни пижами, новороденче, за спиење, големини на новороденчиња

DEN 399.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Празниците се наменети за семејства! Ве покривме со овие слатки семејни пижами! Оваа PJ Onesie има забавен и тропски празничен принт. Фатете ја целата банда и закачете се десет во удобност и стил оваа сезона! Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Деколте : екипаж. Затворање : Затворање на предниот патент со чувар на брадата. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на отворено нозе; Сеопфатен печатен одмор. Семејни божиќни пижами на бебето што одговара на бебето од Дерек срце.