КТ срцев облик Швајцарија на приврзокот со приврзоци од Топаз во Стерлинг Сребрена, 18 “
  • Ново

КТ срцев облик Швајцарија на приврзокот со приврзоци од Топаз во Стерлинг Сребрена, 18 “

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пополнете го вашиот изглед со овој 925 Стерлинг сребрен природен швајцарски сина топаз другар. Овој ѓердан со приврзоци со сина топаз е исправна за специјални прилики или во секое време сакате да додадете малку искра во вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставка од 3-понг, овој приврзок за топаз во форма на срце е деликатно направен во 925 Стерлинг сребро. Овој приврзок вклучува отстранлив тон за совпаѓање Стерлинг сребро 18 "инчен кутија, што е само вистинската должина за повеќето деколте. Кнозот на прстенот обезбедува лесен за употреба, сигурно затворање. Овој стерлинг сребрен приврзок е запечатен со 925 до гарантира автентичност. Оваа 3,00ct вкупна тежина Природна швајцарска сина топаз ѓердан од приврзок за жени прави прекрасен подарок. 3 КТ форма на срцето Швајцарија сини топаз приврзок ѓердан во стерлинг сребро, 18 "3,00ц вкупна тежина топоз. Форма на срце природно швајцарско сино топаз. Врвот е поставен во 925 Стерлинг сребро. Топаз во сина боја. Ноември Роден камен. Gemstone е 9 x 9mm со поставка од 3-понг. Приврзокот вклучува сребрен ланец. Вклучува кутија за подароци за потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.