Лос Анџелес Лејкерс НБА сребрен стол
  • Ново

Лос Анџелес Лејкерс НБА сребрен стол

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дневна во вашиот стол на Сребрениот клуб во Лос Анџелес Лејкерс и уживајте во навивањето на вашиот Лос Анџелес Лејкерс до победа. Серијата Сребрена е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Се одликува со синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, пролетна суспензија без сага и пена со висока еластичност. Најдобро од сите логоа за и исклучување за бесконечно прилагодување. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого; Faux кожа, ПВЦ; Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина; Суспензија на без-саг и пена со висока еластичност; Ограничена гаранција за живот.