Сет за мажи и пантолони за мажи, големини S-2XL
  • Ново

Сет за мажи и пантолони за мажи, големини S-2XL

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа пижама поставена од Анде вклучува солидна екипаж со кратки ракави и карирани печатени панделки. Pant има еластична половината и влечење за прилагодлива удобност. Овој сет е совршен избор за вашето ново PJ! Овој сет е машина што може да се мие и да се сува суво за лесно одржување. Доаѓа во многу бои и отпечатоци од кои може да изберете. Машина за перење. Џебови.