Primal Gold Karat Yellow Gold Budded Cross Pendant со ланец на кабелски јаже
  • Ново

Primal Gold Karat Yellow Gold Budded Cross Pendant со ланец на кабелски јаже

DEN 2543.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прославете ја својата вера со овој убав ѓердан од приврзок со жолт златен крст на 14 карат. Овој приврзок 28x14mm има висок полирана и текстурална завршница за траен сјај и виси од 18-инчен долг ланец на кабелски јаже што обезбедува со затворач на прстенот. Покажете ја својата верба на стилски начин со овој ѓердан. : Yellowpendant со димензии на кауција : 28мм x 14mmchain Димензии : 18-инчен х 0,5ммсолидскоклучен задник пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Полиран, 14 карат жолто злато, ланец од 18 инчи, пролетен прстен, рамен грб, текстура.