Мајчинство на мајчинство со манжетни и целосен панел
  • Ново

Мајчинство на мајчинство со манжетни и целосен панел

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Траскачка ткаенина и чудно добро ткаенина ги прават овие манжетни за манжетната на планетата манжетна. Обезбедниот опсег дава утеха и поддршка кога сте во движење со дневни активности. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. стил на влечење. Еластична половината; Обезбеден бенд. Предни и задни џебови. Истегнете ткаенина од Твил; ролни манжетни. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Планета мајчинство за мајчинство шорцеви.