Стерлинг сребрена перница 4. КТТВ Смоки кварц прстен - кафеав
  • Ново

Стерлинг сребрена перница 4. КТТВ Смоки кварц прстен - кафеав

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сјајните кружни смарагдни зелени и пенливи бели кубни циркони се поставени по целиот опсег на овој прстен, позајмувајќи заслепување на прстот. Дизајнирано од Adina & Co., овој 925 Стерлинг Сребрен прстен има висок полски финиш. Убава на свој или совршено погоден со друг дизајн Adina & Co., овој беспрекорен, елегантен дизајн доаѓа со бескрајни модни можности. Тоа е совршен подарок за секоја принуда. Овој прстен е привлечен самостојно или може да се носи и со вашиот прстен за ангажман. Овој прстен спакува импресивна количина на елеганција во нејзините цврсти поставки за prong. Нискиот профил ги задржува вашите скапоцени камења безбедни и спречува да се грицка на ткаенини. Овој прстен е дизајниран од Adina & Co. со порака. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на Адина и Ко се открива преку скриен скапоцен камен поставен во шанкот на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. „Заедно можеме да го инспирираме светот да го цениме дијамантот во себе“. - С.Л. Adina & Co. Стерлинг сребрена кубна цирконија зелена смарагдна наизменична стабилна прстен.