Заптивка за моторни плочи- заптивка
  • Ново

Заптивка за моторни плочи- заптивка

DEN 335.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Амортизерот на шок на моторнифт се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат спецификациите на ОЕ за издржливост и сигурност во екстремни услови. Тие се произведени според строги стандарди, обезбедувајќи трајна издржливост. Овие се спротивставуваат на абразија и корозија на животната средина. 0.