Време и TRU Topенски резервоар за вратот, големини XS-XXXL
  • Ново

Време и TRU Topенски резервоар за вратот, големини XS-XXXL

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Time и Tru's Breezy V-вратот на вратот е сигурно да пука директно на врвот на вашата најбарана листа. Стилски и лесен, овој безвременски резервоар има зачувување на рамената и опуштено вклопување. Лизгајте го со шорцеви и сандали за обичен ден на забава или поставете го со кардиган или блејзер за повеќе полиран стил. Исклучиво на. Материјал : Зелена чили и корали : 55% постелнина/45% рајон; Сина и розова : 54% постелнина/46% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Сметување на рамената. Timенски резервоар за вратот на вратот од време и TRU.