Уникатни поволни цени женски лак вратоврски врат канцеларија елегантна блуза со кратки ракави на врвот на блуза
  • Ново

Уникатни поволни цени женски лак вратоврски врат канцеларија елегантна блуза со кратки ракави на врвот на

DEN 431.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Меки ткаени поли обликува собрани врат, силуета со права исечена, врамена од подуени кратки ракави со еластична манжетна. Деталите за сладок лак за врзување му даваат елегантен воздух на секојдневниот врв, вашата гардероба не е комплетна без оваа елегантна канцеларија блуза. Лесната и мазна ткаенина носи опуштено и удобно чувство, создавајќи ретро и прекрасен изглед во блузата со вратот на лак! Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина XS (висина : 5'8 ", Градите : 31 8/9 инчи, половината : 23 2/9 инчи, ширина на рамото : 16 1/7 инчи, колк : 36 5/8 инчи, тежина : 125 фунти). Големина-Chest girth - Girth на половината - Ширина на рамото - Вкупна должина 35 7/8 33 7/8 - 13 1/4 - 25 3/8s 37 3/4 35 7/8 - 13 3/4 - 25 3/4 M - 39 3/ 4 37 3/4 - 14 1/4 26 1/8 L 42 7/8 41 - 15 - - 26 5/8xl 46 1/8 44 1/8 - 15 5 /8 - 27 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени за женски лак врат канцеларија Елегантна блуза со кратки ракави Топ 100% полиестер. Увезена. Цврста боја. Врзајте го вратот. Плетиран деколте. Краток ракав со пуф.