Монофиламент на ладно време на Беркли Трилена
  • Ново

Монофиламент на ладно време на Беркли Трилена

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изборот на монофиламент за риболов со ладно време. Мека и еластична. Добар избор за надворешни поставувања на риболов на мраз (без засолниште). Беркли Трилена Монофиламент на студено време : Подобрената формула е исто толку флексибилна на 32 степени Фаренхајт, бидејќи редовниот моно е на 70 степени Фаренхајт. Вонредна флексибилност и дизајн со ниска меморија се спротивставуваат на извртување и затегнување.