Време и време женски бикини за пливање на бикини
  • Ново

Време и време женски бикини за пливање на бикини

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте го вашиот изглед на необичен во ова дното за капење во бикини од време и TRU. Со разоткриен грб и симпатична печатење со пол-точка, овие дното се сигурни дека ќе бидат starвезда на сите ваши комбинации за капење. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Умерено покритие. Еластична лента за половината. Наредени. Незгоден одговара. Се врати; Сеопфатно печатење со пол-точка. 82% најлон/18% спандекс. Машина за перење. Увезени. Одреано дното на бикини за жени од време и Тру.