Трговска марка ликовна уметност Флорална апстракт платно уметност од Лиза Пауел Браун, бел мат, рамка од дрво
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност Флорална апстракт платно уметност од Лиза Пауел Браун, бел мат, рамка од дрво

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Цветна апстрактна уметност“ од Лиза Пауел Браун, бела мат, дрвена рамка : уметник : Лиза Пауел Браун. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.