Атлетски дела момчиња фудбалски шорцеви, големини 4- & хаски
  • Ново

Атлетски дела момчиња фудбалски шорцеви, големини 4- & хаски

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Враќајќи се во обичен стил или време на игра - секое време е вистинско време за спортски фудбалски шорцеви на атлетска работа. Опуштеното вклопување со влечење на половината го одржува добро додека е во движење. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : покриена еластична лента за половината со врзана вратоврска за удобност; се парчиња на страни. Фудбалски шорцеви за момчиња од атлетски дела.