Fury Country Hunter R T 35 12.50r гума
  • Ново

Fury Country Hunter R T 35 12.50r гума

DEN 4480.32

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Новата земја Хантер Р/Т заедно го спојува рамнотежата на автопатот и надвор од патот. R/T дава удобно и тивко возење со одлична влечење на влажни или снежни патишта. Интегрираните исфрлачи на камен и кал му даваат на R/T супериорна влечење надвор од патот. Совршено за секојдневна употреба, истовремено обезбедувајќи доверба надвор од патот. 3 странични странични идови. Отпорен на влијание. 4 -годишна гаранција на производителот.