Глам човек кој се тркала на ракав над цветна шема за сликање на платно уметничко печатење
  • Ново

Глам човек кој се тркала на ракав над цветна шема за сликање на платно уметничко печатење

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Бет Ен Лосон. Глам човек кој се тркала на ракав над цветната шема.