Училишен џеб униформа за џебни џебни тенок панталони
  • Ново

Училишен џеб униформа за џебни џебни тенок панталони

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа училишна униформа на Dickies Juniors 4 џеб, тенок панталос, има класичен естетско, суштинско вклопување и удобно носење. Оваа училишна униформа пантолона се одликува со тенок чизми за пријатно носење во текот на целиот ден, со затворање на копче и поштенски мува. Плус, четирите џебни стил е погоден за вашите скапоцености. Изберете од разновидните бои. Училишна униформа на Дикис Јуниорс 4 џеб тенок подигач Пант : 97% памук, 3% спандекс. Школска униформа . Тенок. Намалување на багажникот. Затворање на копчињата. Поштенски лета. Четири џебни стил. 32 'In Seam. Машинско миење ладно.