NuLoom Storyteller Night Sky Sky Bransern Rug, 2 '8 8', сина
  • Ново

NuLoom Storyteller Night Sky Sky Bransern Rug, 2 '8 8', сина

DEN 695.52

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Забавно, чудно и точно за вашата игротека или расадник. Направено со мек, издржлив синтетички материјал, овој килим ќе издржи на секојдневните хаос и е пријателски за деца и миленичиња. Нулум Месечина и starsвезди Детска расадник област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : Лизгајте јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна, расадник / детска соба.