Нема граници со чипка за печатење на чипка
  • Ново

Нема граници со чипка за печатење на чипка

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мила и смела. Отворена чипка назад дава флерт контраст на овој женски високо-низок фустан од без граници. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. приближно. 41 ”од центарот на задниот врат. Должина на миди. V-neckline; Силуета на обвивка. Сеопфатно цветно печатење; отворено назад; детали за чипка на грб; Здраво-ниско полите. Наредени. Само : 95% полиестер/5% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.