Дизни принцеза Малата сирена фолија и здолниште од туту Туту, сет на облека со 2 парчиња
  • Ново

Дизни принцеза Малата сирена фолија и здолниште од туту Туту, сет на облека со 2 парчиња

DEN 319.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашата ќерка ќе сака да игра и да трча наоколу во овој сет на скутер! Здолништето на Тул и совпаѓањето навистина дава под морето. Таа ќе се чувствува исто како сирена додека ја носи оваа облека! Овој официјално лиценциран сет е одличен за прикажување на работите за што се грижи вашето дете и прави одличен подарок за fansубителите на Малата сирена. Здолниште од сирена од сирена и туту, сет на облеки од 2 парчиња (мали девојчиња и големи девојки) : Топ : 57% памук, 43% полиестер. Дното : 60% памук, 40% полиестер. Сет од 2 парчиња. Врвот : Мала сирена принт. Полична постава за блокирање. Обложено обврзувачко врзување. Официјално лиценциран производ. Дното : покриена еластична лента за половината. Здолниште од фолија тол. Достапно во керамика. Свртете се внатре, машината за миење ладен, нежен циклус со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, за да го задржите детергентот за отпорност на пламен, не користете сапун, смота суво ниско, отстранете го навремено, железо на најниско поставување, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железо, не железни Декорација.