Трговска марка ликовна уметност Сончогледно поле зајдисонце Канвас уметност од Курт Шафер
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност Сончогледно поле зајдисонце Канвас уметност од Курт Шафер

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Сончогледно поле зајдисонце“ платно уметност од Курт Шафер : Уметник : Курт Шафер. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.