Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Синтетички пакет за стрелање на црниот прав од Тандеркоуд од компанијата Ален, мулти-боја : . Starter Bullet : Помага во возење со куршуми 4-инчи надолу по отворот за полесно седење со Ramrod & кратката, не-привлечна RAM меморија, ви овозможува лесно да ги стартувате и седиштето повеќето типови на проектили за вчитување на муцките-направени од синтетички полимер, со совети и продавници за вчитување на месинг Лесно за преносливост . избор на брадавица од месинг : избор на брадавица од месинг е мора да има алатка за вашиот пакет кога треба да ги исчистите оние тешко достапни места на вашето огнено оружје, додека точката што може да се прошири помага да се достигнат и да се исчистат двата и офсет брадавиците на Muzzleloader . Flask Muzzle Loader : Наменет за потрадиционален стил на Muzzle Loader, цилиндарот со тешки wallидови има капаче со навој и е лесно да се пополни. Диспензерот од типот на вентилот има капацитет од 2-унци-изработен од цврст месинг, колба со муззлеодиер има шипки од 30 зрна, со мерење на ширина 7,72 инчи X 1,4 инчи . Мерка на натоварувач на муцки : чиста цевка со ознаки за мерење на жито, дипломирана Во зголемувањето на 5 зрна, да ви помогне да одредите колку да користите за секое оптоварување додека вртењето се вчитува и прилагодливото заклучување на вратилото помага да ве спречи да истурите делумни полнења . Додатоци на Muzzle Loader : Мерката има месинг за месинг со гумен запечатен врв за да се обезбеди вашиот Избраното полнење е целосно истурно од цевката кога се вчитува и изборот на брадавици има месинг тело со лизгање на влечење, проширувајќи го вашиот избор на брадавици под агол за правилно да ги достигнете брадавиците со огнено оружје. & претходно измерена Muzzle Loader додека секоја цевка може да држи до 150 зрна или до 3 пелети на Pyrodex®-дизајнирани за 0,50 кал. & доаѓа во 3-пакет.