Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Главните летни акрилични ракувани со акрилик, разнобојни Sealife Светли летни бои нудат забавен и модерен изглед. Машината за миење садови безбедна за удобно чистење. БПА бесплатно. Отпорен на дамки и мирис. Направено со лесна и издржлива акрилна пластика и има не-лизгачка основа на секој агол. Трајниот послужавник за сервисирање на правоаголник е идеален за секојдневна употреба во затворен простор и на отворено. Купете ја целата колекција на координирање на опции за пијалоци и вечера во летните селекции по главните мрежи. Димензии : должина од 18,5 инчи со ширина од 13,5 инчи со висина од 2 инчи. Правоаголен акрилик ракуван со послужавник за сервисирање. Достапно во 2 различни опции за печатење. Предметот за подароци и ставка за украси. Не за употреба во микробранова, рерна или замрзнувач. Име на колекцијата : Главни летни и летни забавни. Увезени; Направено во Кина.