Бактон студио Фиона модерна и современа масичка од не'рѓосувачки челик со калено стакло врв
  • Ново

Бактон студио Фиона модерна и современа масичка од не'рѓосувачки челик со калено стакло врв

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чиста и современа, нашата модерна и современа маса од не'рѓосувачки челик Fiona веднаш го издигнува околниот DCOR со силниот елемент на скулпторски дизајн и бујната завршница. Изработено со рачно-поли-не'рѓосувачки челик база и кален стаклен врв, нашата маса за кафе Фиона е совршен додаток на широк спектар на поставки за DCOR. Направено во Кина, Фиона бара склопување.