Деца од Гаранималс Момци Француски Тери Јогерс, големини со 4-10
  • Ново

Деца од Гаранималс Момци Француски Тери Јогерс, големини со 4-10

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колку се кул француските териски џогери на овие момчиња од 365 деца од Гаранималс? Толку кул - и удобно! Овие џогери се лесен додаток на неговата гардероба со стил на влечење, во кој има еластизирана половината и вратоврска за влечење за прилагодливо вклопување. Тие лесно се спаруваат со неговите омилени тимови и дуксери за целосен изглед од глава до пети со малку спортска инспирација-совршено за училишните денови и активности за викенд со пријателите. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : jogger нога. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; еластично полите. Француски териски џогери на момчињата од 365 деца од Гаранималс.