Серена 1,5 Дија. Страна завеса шипка долго - сатенски никел
  • Ново

Серена 1,5 Дија. Страна завеса шипка долго - сатенски никел

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа странична прачка за завеси за монтирање ќе додаде примамлив стил и рафиниран допир на вашиот третман на прозорецот и декор на домот. Вклучува две телескопски шипки од 12-20 инчи, четири украсни финалиња и четири крајни загради. Конечно мерење : 1 "W x 1-5/8" H x 1-5/8 "D. Проекција на заградите : 4,5 инчи. Челични шипки и метални финалиња. Вклучена е упатството за инсталација.