Случајот со Универзитет за прекинувачи на iPhone од Coveroo
  • Ново

Случајот со Универзитет за прекинувачи на iPhone од Coveroo

DEN 1119.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Loveубовта Абилена? Покажете го со овие официјално лиценцирани дизајни на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Абилена. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Овој случај е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Abilene Primary Mark Design на Apple i Phone 6 Chabback Case by Coveroo : Компатибилен со Apple i Phone 6. Заштитна рамка. Сјајно поликарбонат егзоскелет. Термопластична полиуретанска термопластична полиуретан (TPU). Заменлива задната плоча. Официјално лиценцирани уметнички дела.