Kotap 6-ft 8-ft тешка должност од вкрстено ткаење 8-милји бел поли-тарп, ставка: TRW-0608
  • Ново

Kotap 6-ft 8-ft тешка должност од вкрстено ткаење 8-милји бел поли-тарп, ставка: TRW-0608

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие тешки тарпи од KOTAP се идеални за проширена и повторна употреба и тешки работни места како градежништво, покриви, сликарство, расчистување на лисја/остатоци, кампување, пикнување, лов, шатор, покривање на брод и покривање на крошна против елементите. Тие исто така се отпорни на мувла и мувла и нема да изгниет ниту да се намалат. Изборот на вистинска тарп за употреба и прилика е клучен за функцијата и долговечноста на вашиот TARP. KOTAP нуди 3 нивоа на заштита : целосна лесна, заштита од тешка и ултра тешка заштита во широк спектар на големини, тегови и бои. Со седиште во Newујорк, Котап Америка е бизнис во сопственост на семејство и е горд што е еден од најголемите дистрибутери на нацијата на полиетиленски Тарп производи. Тешка должност, за тешки работни места, дебелина од 8 милји, ткаење од 12х12, подолготрајно, посилно, УВ заштита, громи доказ на секои 18 “, громи на секој агол, армирани аголни шипки.