Бренд Вирџинија Видалија кромид мед сенф облекување, Фл Оз
  • Ново

Бренд Вирџинија Видалија кромид мед сенф облекување, Фл Оз

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Vidaliaâ® кромид мед сенф облекување салата облекување, видалија кромид мед сенф. Квалитетни производи од 1962 година. Одлично натопи и маринада. Видалија е регистрирана ознака за сертификација на Министерството за земјоделство во Georgiaорџија; Сепак, употребата на ознаката во никој случај не укажува на одобрување на производот од страна на споменатиот оддел.