Покани за машки Клипер Оксфорд
  • Ново

Покани за машки Клипер Оксфорд

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Брег преку вашиот ден во ветровито удобност со Клипер 2, ажурирање на нашиот класичен стил на клипер. Со малку повисок профил на страничниот allид и шалтер за зашиени потпетици, ќе бидете подготвени да одите во стил на овие лесни патики за лизгање. Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Поставата за дишење. Лизгајте се со еластична гулаб.