Трговска марка ликовна уметност Софија I Канвас уметност по пекара во боја, бела мат, рамка за бреза
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност Софија I Канвас уметност по пекара во боја, бела мат, рамка за бреза

DEN 337.76

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Софија I“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, рамка од бреза : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Храна и пијалок. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.