Bellotte мода лесна за носење сакала мама тота пелена торби шетач пријателски џебови што се менуваат подлога сина
  • Ново

Bellotte мода лесна за носење сакала мама тота пелена торби шетач пријателски џебови што се менуваат подлога

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стил и складирање - Најдобри торби за пелена за дизајнери за мама во движење! Карактеристики : Удобни ленти за рачки и отстранливи ленти за шетачи за бришење на чиста површина : 100% најлонски фактурирање PADPVC торбичка за валкани dudssize : 17,5 "x 6,5 " x 12 "Детали : 7 џебни ентериери : 1 Главен оддел со безбеден патент Затворен Quopure2 Mesh Pookets2 Странични изолирани џебови за шишиња за шишиња и предмети за хранење2 Двослојни лизгачки џебови надворешни 7 џебови за да ги одржуваат работите организирани : Предниот дел : 1 поштенски џебови назад : 1 ВО ВОДЕН ПОВЕЕ ВИП џеб за промена на подлогата за лежење OUT2 PVC џебови во горниот дел од патентот на водата во вода Pocketебна страна : 2 џебови за лесен пристап за промена на таблата со таблети : 17,5 "x 6,5 " x 12 "Удобни ленти за рачки и отстранливи ленти за шетачи. Лесна површина за чистење : 100% најлон ткаенина. Промена на подлогата. ПВЦ торбичка за валкани пилиња. Големина : 17,5 "x 6,5" x 12 "; материјал : 100% најлон ткаенина.