Чудо нација девојки Училишна униформа затегнување панталони, големини 8- & плус
  • Ново

Чудо нација девојки Училишна униформа затегнување панталони, големини 8- & плус

DEN 294.08

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Девојките во движење ќе ја сакаат леснотијата да се подготвуваат во училишната униформа на Училиштата на нација, панталони за влечење. Со целосна еластична лента за половината и засилени колена за дополнителна издржливост, овие панталони со отпорни на истегнување на брчки и избледени се отпорни на истегнување на панталони за да ги задржат панталоните да изгледаат нови уште подолги. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машинско миење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Straight Fit. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две предни џебови и два џебови за лепенка. Карактеристики : ткаенината е отпорна на брчки, смалување и избледување; засилени колена за издржливост; Одобрена училишна униформа. Училишна униформа се протегаат панталони за девојчиња за девојчиња од чудо нација.