Уметнички галерија со ремек -дело Строго апстрактни форми од Бел Мејсон Канвас Уметнички печати 24 36
  • Ново

Уметнички галерија со ремек -дело Строго апстрактни форми од Бел Мејсон Канвас Уметнички печати 24 36

DEN 479.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со големи, смели форми и светли, живописни бои, ова современо уметничко дело е мастерклас во апстрактна уметност. Што ви значи контрастот помеѓу двата субјекти? Произведено на најдобриот материјал за платно со супериорна технологија за печатење, овој принт дозволува дури и најдобрите од наменетите детали и сложеноста на уметникот да бидат живописно да се прикажат. Покрај тоа, вашите впечатливи нови уметнички дела го исполнуваат целиот простор на платното, олеснувајќи го без напорниот процес на виси и да ја елиминираат потребата за кадрирање. Уметнички печатење на истегнати платно. Совршен за декор за дома и кујна. Лесен и лесен за виси. Избриши чисти.