Орегон 72EXJ025U Powercut Saw Chain, 25 -ти ролна
  • Ново

Орегон 72EXJ025U Powercut Saw Chain, 25 -ти ролна

DEN 191.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крајниот систем на сечење за логи и професионалци за нега на дрвја кои користат пили со високи перформанси. Комплетна секачи за ланец на длето преку дрва со брзина, ефикасност и прецизност. Телото на шипката со хромирано-молеј помага во намалувањето на абењето и промовира подолг животен век. Дизајнирано за да го зголемиме секое намалување, нашата комерцијална технологија за сечење им дава на корисниците поостри, потрајни врвни работ што обезбедуваат зголемени перформанси на сечење со помалку напор. Постојано ја креваа шипката, туркајќи се да ги надминеме барањата на професионалците кои се потпираат на нас за да ја направат работата да се чувствува помалку како работа. Одговара на модели. АФМ - 45 Корона. АФМ - 50 Корона. Хулдинс - Суперкут 100 (слот за 15мм). AFM - 50 L. AFM - 60 EUCA. AFM - 45 L.