Монарх специјалитети Ц-форма на метална табела за акцент, природен хром
  • Ново

Монарх специјалитети Ц-форма на метална табела за акцент, природен хром

DEN 623.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За брилијантна надградба на домот, оваа природна табела со облик на облик на бор, го прави трикот. Поддржано од елегантна метална база на хром, крајната табела е направена за нешто од закуски и пијалоци до вашиот лаптоп, таблета, па дури и украсни акценти кои го надополнуваат остатокот од вашиот декор. Донесувајќи модерен допир до вашиот мал дом, кондо или стан, оваа табела Ц убаво се лизга под каучот или креветот. Студиска сесија, омилен филм, тивко време на читање, оваа странична табела се справува со сите горенаведени. Донесете тон на дрво изглед во вашата дневна соба, канцелариски простор, семејна соба или ден со овој стилски природен тон. Крајна табела со метал Ц. Користете го удобно како закуска табела или странична маса софа. Со трендовски текстурирана површина на бор, оваа странична маса во форма Ц лесно се лизга под вашиот тросед, стол или кревет и седи малку од земјата за да спречите оштетување на вашиот под. Цврстата метална база на хром обезбедува оптимална стабилност. Димензии на производот : 18,25 инчи L x 10,25 инчи W x 25,25 инчи H.